Uzun yıllar inşaat sektöründe bulunmanın verdiği deneyim ve tecrübe ile Ahmet Fazıl Sezer yönetiminde 1989 yılında Hane-Side Hotel ile otelcilik sektörüne adım atan Hane Otelcilik, müşteri memnuniyetini esas alan, konforlu konaklama ilkesi ve sürekli yükselen çizgisi ile bölgenin öncü turizm kuruluşlarındandır. 

Club Hane Hotel, Konaklı Hane Hotel, Pegas Hane Hotel ve Kolibri Hane Hotellerini işletip devreden şirketimiz. şuan Hane-Side,  Primasol Hane Family Resort Hotel, Primasol Hane Garden Hotel ve Hane Sun Hotel olmak üzere toplam dört oteli bünyesinde bulundurarak her yıl yaklaşık 15.000 yerli ve yabancı müsafire ev sahipliği yapmaktadır. 

Ayrıca Eskişehir de yaptırmış olduğu  Ahmet Fazıl Sezer İlköğretim Okulu ve Manavgat  Evrenseki de yaptırmış olduğu Hatice Sezer Anadolu Öğretmen Lisesini eğitime açarak bir çok öğrencinin eğitim öğretimini sağlamış, Eskişehirspor ve Evrensekispor’ a da katkılarda bulunarak spor ve eğitime katkılarını sürdürmüş ve sürdürecektir. 

Hane Hotelcilik olarak bizler, otellerimizde konaklayan siz değerli misafirlerimizin konaklama süreleri boyunca eksiksiz bir
hizmet almalarını ve tatillerini en iyi şekilde geçirmelerini sağlamak için çalışıyor ve sizlerle beraber geçirdiğimiz hergün gelişiyoruz…